Na bijna dertien jaar intensief gebruik waren verschillende speelelementen in zwembad ‘Het Heersdiep’ van stichting Aquacentrum Den Helder toe aan onderhoud. Tegelijk met het vervangen van de perronvloer rond het zwembad besloten zij ook de polyester speelobjecten aan te laten pakken.
Bedrijfsmanager Age de Jong vertelt waarom hun keuze op Poly Products is gevallen en welke werkzaamheden zijn verricht.
Expertise
Age: “We hebben verschillende partijen benaderd en op basis van hun prijs en expertise hebben we Poly Products uitgenodigd. Zij zijn in december op locatie komen kijken om de situatie te beoordelen. Naar aanleiding van dat bezoek is een plan opgesteld en zijn de elementen opgehaald.”
Vochtaantasting aangepakt
Dat was nog zwaar werk. Age: “De vuurtoren bijvoorbeeld is heel groot en hebben we met acht man uit het zwembad getild!” Vervolgens zijn de elementen op vervoer naar de werkplaats in Werkendam gegaan. Daar is het onderhoudswerk verricht. Age: “De vochtaantasting is aangepakt, reparaties zijn uitgevoerd en de objecten zijn geverfd.”
Volgens planning
Age is zeer te spreken over de dienstverlening. “De communicatie verliep helder, via e-mail. Voor ons was de deadline belangrijk: de elementen moesten zijn teruggeplaatst voordat het zwembad weer met water werd gevuld. En die planning – week 3 – heeft Poly Products zonder problemen gehaald!”
“De speelelementen zien er weer keurig uit en voldoen aan de verwachtingen”, besluit Age. “De samenwerking was professioneel en efficiënt. Het traject verliep probleemloos: duidelijke communicatie en een korte doorlooptijd!”
Meld u aan voor onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws.